Šviestuvai

Mediniai šviestuvai, esantys EtnoDesign šviestuvų kolekcijoje, ypatingi savo dekoratyvumu. Vieni vidaus patalpų šviestuvai išsiskiria etninių raštų įkvėptais ažūriniais ornamentais, kiti – lakoniškomis formomis ir subtiliomis medienos tekstūromis. Šviestuvai yra ne tik gražus šviesos šaltinis, bet ir svarbi interjero stiliaus detalė. Kiekvienas vidaus šviestuvas gali būti unikalus ir kurti savitą namų atmosferą. Mes pagaminsime Jūsų namų šviestuvą pagal norimą dydį, formą, medienos spalvą ir patinkantį ornamentą. Gal turite paveldėtą močiutės austą staltiesę, lovatiesę ar juostą? Jos ornamentą galima perkelti ant medinio šviestuvo. Šviestuvų gaubtai yra pritaikomi pagal poreikį. Pakabinami šviestuvai, toršerai ar staliniai šviestuvai – renkatės Jūs. O mes pripildysime namus šviesa, kurioje skleisis jų istorijos. Įsigykite šviestuvus internetu arba apsilankykite EtnoDesign šviestuvų salone ir mėgaukitės jaukia namų šviesa!

Rodoma 1–16 iš 37

 • medinis lietuviškų raštų pakabinamas šviestuvas natūralaus ąžuolo spalvos ornamentuotas gaubtas

  Nedzingė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 220.00 
  Į krepšelį
 • medinis pakabinamas šviestuvas su saulės ornamentu

  Saulažiedė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 190.00 
  Į krepšelį
 • Ažūrinis šviestuvas AUGIMUI d-45

  Skleistis (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 240.00 
  Į krepšelį
 • pakabinamas šviestuvas medinis gaubtas palangė

  Vilniaus medžiai (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 250.00 
  Į krepšelį
 • Naujiena!Pakabinamas medinis šviestuvais su baltiškais ornamentais

  Žirgeliai (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 180.00 
  Į krepšelį
 • Medinis šviestuvas su baltiškais ornamentais

  Kupolė (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 180.00 
  Į krepšelį
 • medinis pakabinamas šviestuvas baltiški raštai

  Žirgeliai (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 180.00 
  Į krepšelį
 • stalinis šviestuvas medinis gaubtas žalvarinis stovas žalvarinis stovas

  Lava (Ø 20 CM)

  Stalinis šviestuvas 130.00 
  Į krepšelį
 • stalinis šviestuvas šviesaus ąžuolo spalvos gaubtas baltiškas ženklas tamsoje

  Skleistis (Ø 30 CM)

  Stalinis šviestuvas 200.00 
  Į krepšelį
 • Lelijos (Ø 30 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • Šviestuvas SAULAŽIEDĖ

  Saulažiedė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 190.00 
  Į krepšelį
 • Lašai (Ø 20 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 90.00 
  Į krepšelį
 • Toršeras su žaliu mediniu gaubtu ir žalvario stovu

  Žalio vandens (Ø 35 CM)

  Toršeras/ Pastatomas šviestuvas 240.00 255.00 
  plačiau..
 • Medinis pakabinamas šviestuvas archaiškas vandens simbolis tradicinė lietuviška ornamentika

  Marios (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 180.00 
  Į krepšelį
 • Žolynai (Ø 35 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 170.00 
  Į krepšelį
 • stalinis šviestuvas su baltiškos juostos dekoru medinis gaubtas

  Augimui (Ø 30 CM)

  Stalinis šviestuvas 200.00 
  Į krepšelį

Rodoma 1–16 iš 37

Nuo ko pradėti renkantis vidaus patalpų šviestuvus?

Vidaus patalpų šviestuvai – neatsiejama namų interjero ir patogumo detalė, tad išsirinkti tinkamą šviestuvą nėra jau tokia paprasta užduotis, kadangi turite atsižvelgti ir į šviestuvo funkcionalumą, bei būti užtikrinti, kad šviestuvas papildys namus savo išvaizda ir stiliumi.
Rekomenduojame pradėti nuo erdvės išplanavimo bei įrengimo plano. Turėdami aiškų planą kur stovės įvairūs baldai, buitinė technika, galėsite nesunkiai matyti, kurioje vietoje šviestuvai yra reikalingiausi. Bus aišku kurioje vietoje kabinti pakabinamą šviestuvą, kuris dominuos ir užpildys didžiąją dalį patalpos savo šviesa. Matysite vietas, kurių pagrindinis šviestuvas nepasieks, tam bus reikalingi papildomi apšvietimo elementai. Čia puikiai pasitarnaus pastatomi šviestuvai (toršerai) ar staliniai šviestuvai, kurie sukurs žaismingą, kelių lygių apšvietimą.

Mediniai šviestuvai – modernioji klasika

Rankų darbo mediniai šviestuvai pagaminti Lietuvoje žavi savo natūralumu bei unikalumu. Mediniai šviestuvai esantys EtnoDesign šviestuvų kolekcijoje pasižymi savo tautiškumu bei pasakojamomis mūsų protėvių istorijomis. Tai, tarsi EtnoDesign identitetas. Tačiau tuo mes tikrai neapsiribojame. Esant poreikiui gaminame individualius šviestuvus, pagal Jūsų norimas formas, dydžius, spalvas.

Miegamojo šviestuvai jaukiai atmosferai kurti

Rinkdamiesi miegamojo šviestuvus turime įvertinti savo miegamojo įpročius. Ar miegamąjį naudojate tik poilsiui? Galbūt mėgstate darbuotis iš lovos? Nuo šių aspektų priklausys į kokius šviestuvus verta atkreipti dėmesį. Jei miegamąjame mėgstate skaityti knygas, naudotis kompiuteriu, tuomet reikėtų rinktis šviestuvus, kurie skleidžia ganėtinai ryškią šviesą. Taip saugosite savo akis nuo greito pervargimo. Jei į miegamąjį žiūrite išskirtinai tik kaip į poilsio zoną, tuomet rekomenduojame rinktis uždaresnius, ne tokios ryškios šviesos šviestuvus. Tokių šviestuvų paskirtis yra sukurti jaukią ir romantišką atmosferą.

Svetainės šviestuvai – jūsų kasdieninė namų šviesa

Dažnu atveju, svetainė yra ta vieta, kurioje praleidžiame didžiąją dalį savo laiko. Tad nenuostabu, kad šviesa šioje aplinkoje daro didelę įtaką. Skirtingas šviestuvas bei lempa gali kurti skirtingas nuotaikas. Tad renkantis svetainės šviestuvą bei visą apšvietimą yra svarbu nesuklysti. Dažnu atveju pagrindinį vaidmenį svetainės apšvietime atlieka pakabinamas šviestuvas. Šviestuvo skleidžiama šviesa gali aprėpti didžiausią plotą ir tolygiai ją paskirstyti visoje patalpoje. Svarbu išsirinkti tinkamą vidaus šviestuvo dydį, pvz. kad mažoje patalpoje šviestuvas nebūtų per didelis ir neatrodytų griozdiškai. Tačiau ne mažiau svarbu, kad didelėje erdvėje esantis mažas šviestuvas „nepaskęstų“ tarp kitų kambario detalių. Įrenginėjant svetainę nepamirškite ir stalinių šviestuvų bei toršerų, kurie puikiai papildys jau esamą kambario interjerą.

Daugiau apie mūsų kuriamus šviestuvus ir šviestuvų istorijas skaitykite naujienų skiltyje.