Šviestuvai

Mediniai šviestuvai, esantys EtnoDesign šviestuvų kolekcijoje, ypatingi savo dekoratyvumu. Vieni vidaus patalpų šviestuvai išsiskiria etninių raštų įkvėptais ažūriniais ornamentais, kiti – lakoniškomis formomis ir subtiliomis medienos tekstūromis. Šviestuvai yra ne tik gražus šviesos šaltinis, bet ir svarbi interjero stiliaus detalė. Kiekvienas vidaus šviestuvas gali būti unikalus ir kurti savitą namų atmosferą. Mes pagaminsime Jūsų namų šviestuvą pagal norimą dydį, formą, medienos spalvą ir patinkantį ornamentą. Gal turite paveldėtą močiutės austą staltiesę, lovatiesę ar juostą? Jos ornamentą galima perkelti ant medinio šviestuvo. Šviestuvų gaubtai yra pritaikomi pagal poreikį. Pakabinami šviestuvai, toršerai ar staliniai šviestuvai – renkatės Jūs. O mes pripildysime namus šviesa, kurioje skleisis jų istorijos. Įsigykite šviestuvus internetu arba apsilankykite EtnoDesign šviestuvų salone ir mėgaukitės jaukia namų šviesa!

Rodoma 1–16 iš 40

 • medinis pakabinamas šviestuvas baltiški raštai

  Žirgeliai (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • Medinis šviestuvas su baltiškais ornamentais

  Kupolė (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • Lelijos (Ø 30 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • medinis pakabinamas šviestuvas su saulės ornamentu

  Saulažiedė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 190.00 
  Į krepšelį
 • Pakabinamas šviestuvas su baltiškos juostos ornamentu AUGIMUI d-45

  Skleistis (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 240.00 
  Į krepšelį
 • Pakabinamas medinis šviestuvais su baltiškais ornamentais

  Žirgeliai (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • medinis lietuviškų raštų pakabinamas šviestuvas natūralaus ąžuolo spalvos ornamentuotas gaubtas

  Nedzingė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 210.00 
  Į krepšelį
 • pakabinamas šviestuvas medinis gaubtas palangė

  Vilniaus medžiai (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 280.00 
  Į krepšelį
 • Toršeras su žaliu mediniu gaubtu ir žalvario stovu

  Žalio vandens (Ø 40 CM)

  Toršeras/ Pastatomas šviestuvas 240.00 255.00 
  plačiau..
 • stalinis šviestuvas medinis gaubtas žalvarinis stovas žalvarinis stovas

  Lava (Ø 20 CM)

  Stalinis šviestuvas 140.00 
  Į krepšelį
 • stalinis šviestuvas šviesaus ąžuolo spalvos gaubtas baltiškas ženklas tamsoje

  Skleistis (Ø 30 CM)

  Stalinis šviestuvas 210.00 
  Į krepšelį
 • Opart I (Ø 30 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • Medinis pakabinamas šviestuvas su tradicine lietuviška ornamentika.

  Žydėjimas (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 220.00 
  Į krepšelį
 • Šviestuvas SAULAŽIEDĖ

  Saulažiedė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 190.00 
  Į krepšelį
 • Lašai (Ø 20 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 90.00 
  Į krepšelį
 • Naujiena!Medinis lubinis šviestuvas "Saulažiedė"

  Saulažiedė (Ø 30-60 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 230.00 360.00 
  plačiau..

Rodoma 1–16 iš 40

Nuo ko pradėti renkantis vidaus patalpų šviestuvus?

Šviesa Jūsų erdvėje sukuria atmosferą, kurią galima reguliuoti – pritaikyti savo poreikiams, veikloms ir poilsiui. Vidaus patalpų šviestuvai yra svarbiausias įrankis, lemiantis neapčiuopiamą, tačiau jaučiamą kasdienio gyvenimo kokybę. Apšvietimo įranga – neatsiejama namų interjero detalė, sprendžianti ir patogumo, ir estetinio pasitenkinimo, ir emocinės savijautos klausimus. Išsirinkti tinkamą šviestuvą nėra jau tokia paprasta užduotis. Būtina atsižvelgti ir į šviestuvo funkcionalumą, dydžio santykį su apšviečiama erdve bei užsitikrinti, kad pasirinktas šviestuvas papildys namų stiliaus vientisumą ir išbaigtumą.

Rekomenduojame pradėti nuo erdvės išplanavimo bei įrengimo plano. Turėdami aiškią viziją, ko tikitės iš savo erdvės, kur stovės įvairūs baldai, buitinė technika, galėsite numatyti, kurioje vietoje šviestuvai yra reikalingiausi. Bus aišku, kuriame taške tvirtinti pakabinamą šviestuvą. Be abejo, kabantis šviestuvas bus dominuojantis elementas, savo skleidžiama šviesa užpildantis didžiąją dalį patalpos. Visgi liks erdvės, kurios pagrindinis šviestuvas nepasieks, tam bus reikalingi papildomi apšvietimo elementai. Čia puikiai pasitarnaus pastatomi šviestuvai (toršerai) ar staliniai šviestuvai, kuriantys žaismingesnį, išbaigtesnį kelių lygių vidaus apšvietimą. Įjungdami ir išjungdami atskiras stalines lempas ar toršerus, galėsite formuoti pageidaujamą atmosferinį apšvietimą, tinkamą poilsiui, bendravimui, o gal kaip tik – asmeniniam darbiniam susikaupimui. Pakabinamas šviestuvas išlygins bendrą visų apšvietimo elementų skleidžiamą šviesą ir suteiks energijos, mobilizuos. Vienoje erdvėje derindami keletą šviestuvų, visuomet turėsite pasirinkimo laisvę kurti norimą emocinį nusiteikimą. Į tai verta atsižvelgti, kuriant sau patogius ir jaukius namus.

Mediniai šviestuvai – atmosferinis interjero elementas

Rankų darbo mediniai šviestuvai pagaminti Lietuvoje žavi savo medžiagišku natūralumu bei unikalumu. Šviestuvai, esantys EtnoDesign šviestuvų kolekcijoje pasižymi dekoratyvumu. Akį glosto medienos tekstūrų puošnumas, gamtiniai raštai, lakoniškos formos. Ypatingą nuotaiką namuose kuria autentiški ažūriniai ornamentai, kuriais yra dekoruoti pakabinamų, pastatomų ir stalinių šviestuvų gaubtai. Lietuviškų etninių raštų įkvėptos dekoravimo galimybės – beribės, tad su kūrybiniu malonumu gaminame šviestuvus pagal užsakymus. Pasirinkite norimą šviestuvo dydį, formą, medienos spalvą ir simbolį ar ornamentą, o mes pagaminsime individualų šviestuvą, o jei prireiks – ir jų kompoziciją.

Miegamojo šviestuvai jaukiai atmosferai kurti

Rinkdamiesi miegamojo šviestuvus atsižvelkite į savo įpročius miegamojoje namų zonoje. Ar miegamasis skirtas tik poilsiui? Galbūt esate įpratę darbuotis lovoje? Kokie Jūsų pasirengimo miegui ir naujos dienos ryto ritualai? Nuo šių aspektų priklausys į kokius šviestuvus verta atkreipti dėmesį. Jei miegamajame mėgstate skaityti knygas, naudotis kompiuteriu, tuomet vertėtų rinktis šviestuvus, kurie skleidžia pakankamai ryškią ir plačią šviesą. Taip apsaugosite savo akis nuo greito pervargimo. Jei miegamasis Jūsų namuose yra išskirtinai poilsio zona, tuomet rekomenduojame rinktis uždaresnius, prislopintos šviesos šviestuvus. Tokių miegamojo šviestuvų paskirtis yra sukurti jaukią, paslaptingą, romantišką atmosferą. Eksperimentuodami su skirtingo spektro ir stiprumo LED lemputėmis, galėsite reguliuoti šviesos srauto stiprumą ir pritaikyti savo miegamajame pagal norimą jausmą.

Svetainės šviestuvai – jūsų kasdieninė, įkvepianti namų šviesa

Dažnu atveju svetainė ar su virtuve sujungta jos erdvė yra ta vieta, kurioje praleidžiame didžiąją dalį savo laiko. Tad nenuostabu, kad šviesa šioje aplinkoje kuria mūsų savijautą visuose namuose. Skirtingas šviestuvas bei kitokia lempa nulems skirtingas tos pačios erdvės nuotaikas, tad renkantis svetainės šviestuvą, kaip ir visą apšvietimą, svarbu rinktis įkvepiantį variantą. Įprastai pagrindinį vaidmenį svetainės apšvietime atlieka pakabinamas šviestuvas ar jų kompoziciją. Kabinamo šviestuvo skleidžiama šviesa gali aprėpti didžiausią plotą ir tolygiai ją paskirstyti visoje patalpoje. Svarbu išsirinkti tinkamą vidaus šviestuvo dydį, įvertinant, kad mažoje patalpoje šviestuvas nebūtų per stambus ir neatrodytų gremėzdiškai. Tačiau ne mažiau svarbu, kad didelėje erdvėje pakabinamas mažas šviestuvas „nepaskęstų” tarp kitų kambario detalių. Įrenginėjant svetainę nepamirškite ir stalinių šviestuvų bei toršerų, kurie puikiai papildys esamą kambario interjerą, leisdami kurti lankstų, daugiasluoksnį atmosferinį apšvietimą.

Daugiau apie mūsų kuriamus šviestuvus ir šviestuvų istorijas skaitykite naujienų skiltyje.