Pakabinami šviestuvai

EtnoDesign kuriami ir gaminami pakabinami mediniai šviestuvai skleidžia minkštą, išsklaidytą šviesą. Autentiški ažūriniai ornamentai, kuriais yra dekoruoti šviestuvų gaubtai, kuria namuose ypatingą nuotaiką.

Kiekvienas pakabinamas šviestuvas gali būti unikalus ir sukurti savitą kambario atmosferą. Pasirinkite norimą dizainą, gaubto dydį, formą, medienos spalvą, o mes sukursime ir pagaminsime asmeninį šviestuvą. ir Dekoro pagrindu gali tapti ir Jūsų šeimai svarbūs žodžiai,  ženklai, simboliai ar ornamentai. Vienetinis šviestuvas Jūsų namams – mums maloni kūrybinė užduotis. Aprašykite arba papasakokite savo viziją ir netrukus turėsite ją įgyvendintą.

Pakabinamas šviestuvas gali tapti esminiu gyvenamosios erdvės akcentu, namų centrine ašimi. Jis puikiai dera virš valgomojo stalo arba virtuvės salos, taip pat sukuria jaukią atmosferą svetainėje ir miegamajame.

Rodoma 1–16 iš 41

Rodoma 1–16 iš 41

Pakabinami šviestuvai –  reikšminga namų interjero detalė

Kabantys vidaus šviestuvai yra svarbus namų atmosferą formuojantis dizaino elementas, lemiantis gyvenimui patogų šviesos srautą, vizualinį estetinį pasitenkinimą, o taip pat neapčiuopiamą, bet jaučiamą emocinį komfortą. Nors egzistuoja daugybė skirtingų šviestuvų tipų, visgi pakabinami šviestuvai – iš mados neišeinanti ir vis naujas formas įkūnijanti klasika. Pakabinamas namų apšvietimas tinka visose erdvėse: svetainėje, virtuvėje, valgomajame, o taip pat praverčia miegamajame ir vaikų kambariuose. Pasirinkę įdomų, gerą emociją skleidžiantį šviestuvą, susikurkite akiai malonų kasdienį patyrimą. Skirtingų dydžių, raštų ir formų kabantys šviestuvai suteikia galimybę susikurti derinį, organiškai atitinkantį konkrečios erdvės poreikius. Įvertinę apšviesti norimą plotą, pažvelkite kūrybingai: gal verta išmėginti ne vieną gaubtą, o dviejų ar trijų giminingų pakabinamų šviestuvų kompoziciją?

Didelio skersmens (iki 100 cm) mediniai šviestuvai ar jų kompozicijos puikiai tinka didelėse erdvėse, kuriose šviestuvas gali išsiskleisti ne tik kaip centrinė apšvietimo priemonė, bet ir kaip šviečiantis erdvinis meno kūrinys. Mažesni pakabinami šviestuvai puikiai apšviečia nedidelius kambarius nesumažindami jų erdvės. EtnoDesign kolekcijoje galite rasti lakoniškų formų, prabangių medienos tekstūrų, o taip pat ažūru dekoruotų medinių šviestuvų, pasižyminčių savo autentiškumu, moderniai interpretuotais etniniais raštais ir natūralumo pojūčiu.

Pakabinami mediniai šviestuvai – kelias į savito stiliaus namus

Jei erdvė yra didelė ir lubos yra aukštos, geriausias pasirinkimas – dideli, ažūriniais raštais dekoruoti mediniai šviestuvai, kurie atkreips dėmesį ir užtikrins savitą namų stilių. EtnoDesign unikalių raštų bei įvairių medienos lukšto spalvų pakabinami vidaus šviestuvai gali būti priderinti ir prie kambario baldų, sukuriant vieningą interjerą. Šių medinių šviestuvų pasirinkimo galimybės suteikia neribotą stiliaus laisvę ir užtikrina, jog Jūsų būsto interjeras bus unikalus, vientisas ir malonus akiai.

Kaip išsirinkti vidaus pakabinamas lempas?

  1. Įvertinkite santykį tarp kambario dydžio, lubų aukščio ir šviestuvo formos bei jo skleidžiamo šviesos srauto, nuo jo priklausys kokio dydžio pakabinamas šviestuvas yra Jums reikalingas.
  2. Nuspręskite, kokios spalvos, formos ir raštų šviestuvai geriausiai papildys erdvę.
  3. Apgalvokite vidaus apšvietimo intesyvumą. Pagal tai išsirinkite reikiamo galingumo ir spalvinės temperatūros LED lemputes.
  4. Nepamirškite, jog pakabinami šviestuvai gali būti derinami tarpusavyje, sukuriant įdomią šviestuvų kompoziciją vieno arba skirtingų aukščių kompozicijoje.

Svetainės ir virtuvės šviestuvai jaukiai atmosferai kurti

Yra dvi esminės namų erdvės, kuriose žmonės praleidžia didžiąją aktyvaus laiko dalį savo namuose – svetainė ir virtuvė. Natūralu, kad čia prireikia geriausio apšvietimo. Pakabinami šviestuvai šiose namų vietose tuo pačiu tampa vienais iš svarbiausių stiliaus ir dėmesio faktorių. Nuo jų priklauso bendra namų nuotaika ir jaukumas, o taip pat gyvenimiškas malonumas leisti laiką namuose. Tad rinkdamiesi svetainės bei virtuvės apšvietimą, pajauskite, ko tikitės iš šviesos ir erdvės dueto. Jauki šviesa tiesiai virš valgomojo stalo gali tapti esminiu impulsu susiburti visiems drauge maloniam bendravimui. O ko norėtumėte Jūs?

Miegamojo mediniai šviestuvai – ramybės ir poilsio oazei

Kuriant miegamojo atmosferą, ypatingai svarbu šiltas ir ramus šio kambario apšvietimas. Pakabinamų lempų šviesa neturėtų būti intensyvi ir akinanti. Centrinę šviesą skleidžiantys pakabinami šviestuvai dažniausiai kabinami kambario centre. Nuo šviestuvo iki lovos reiktų išlaikyti ne mažesnį nei 1,5 metro atstumą. Patogu reguliuoti šviesos srautą, kai šalia lovos dega naktinės lempelės, tinkamos ir skaitymui. Vietoje įprastų stalinių lempų galima rinktis kūrybingą sprendimą – tarpusavyje derantys mažesnio dyžio pakabinamų šviestuvų gaubtai tinka ir abipus lovos. Būtent jie gali tapti charakteringa Jūsų miegamojo interjero detale.

Vaikų kambario šviestuvai su autentiškais pasakų veikėjais

Mediniai pakabinami šviestuvai vaikų kambaryje atspindi natūralumą, o taip pat gali tapti kūrybingumo ugdymo priemone: gaubtą galima lengvai dekoruoti medinėmis EtnoDesign pasakų veikėjų figūrėlėmis – rūtusėliais. Jie prilipdomi su specialiais dvipusiais magnetukais, tad kompozicijos yra lengvai keičiamos ir atnaujinamos. Susikurkite ant šviestuvo pasaką, kuri kiekvieną vakarą gali būti vis kitokia!