Pakabinami šviestuvai

EtnoDesign gaminami pakabinami vidaus mediniai šviestuvai skleidžia minkštą, išsklaidytą šviesą. Ypatingą nuotaiką namuose kuria autentiški ažūriniai ornamentai, kuriais yra dekoruoti pakabinamų šviestuvų gaubtai. Atskira mūsų šviestuvų linija pasižymi medienos tekstūrų puošnumu, gamtiniais raštais. Jie gali tapti esminiu gyvenamosios erdvės akcentu, namų centrine ašimi. Kabantys vidaus šviestuvai puikiai dera virš valgomojo stalo arba virtuvės salos, taip pat sukuria jaukią atmosferą svetainėje ir miegamajame.

Kiekvienas pakabinamas šviestuvas gali būti unikalus ir sukurti savitą kambario atmosferą. Pasirinkite norimą šviestuvo dydį, formą, medienos spalvą ir Jūsų šeimai svarbų ženklą, simbolį ar ornamentą, o mes pagaminsime. Vienetinis, asmeninis šviestuvas Jūsų namams mums yra maloni kūrybinė užduotis. Aprašykite arba papasakokite mums savo viziją ir netrukus turėsite ją įgyvendintą.

Rodoma 1–16 iš 30

 • medinis pakabinamas šviestuvas baltiški raštai

  Žirgeliai (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • Lelijos (Ø 30 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • medinis pakabinamas šviestuvas su saulės ornamentu

  Saulažiedė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 190.00 
  Į krepšelį
 • Pakabinamas šviestuvas su baltiškos juostos ornamentu AUGIMUI d-45

  Skleistis (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 240.00 
  Į krepšelį
 • Medinis šviestuvas su baltiškais ornamentais

  Kupolė (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • medinis lietuviškų raštų pakabinamas šviestuvas natūralaus ąžuolo spalvos ornamentuotas gaubtas

  Nedzingė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 210.00 
  Į krepšelį
 • pakabinamas šviestuvas medinis gaubtas palangė

  Vilniaus medžiai (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 280.00 
  Į krepšelį
 • Pakabinamas medinis šviestuvais su baltiškais ornamentais

  Žirgeliai (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • Opart I (Ø 30 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 160.00 
  Į krepšelį
 • Medinis pakabinamas šviestuvas su tradicine lietuviška ornamentika.

  Žydėjimas (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 220.00 
  Į krepšelį
 • Šviestuvas SAULAŽIEDĖ

  Saulažiedė (Ø 45 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 190.00 
  Į krepšelį
 • Lašai (Ø 20 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 90.00 
  Į krepšelį
 • Naujiena!Medinis pakabinamas šviestuvas MIRGA

  Mirga (Ø 35 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 190.00 
  Į krepšelį
 • Pakabinamas medinis šviestuvas su etniniais augaliniais elementais

  MĖTOS (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 180.00 
  Į krepšelį
 • Medinis pakabinamas šviestuvas archaiškas vandens simbolis tradicinė lietuviška ornamentika

  Marios (Ø 40 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 170.00 
  Į krepšelį
 • Žolynai (Ø 35 CM)

  Pakabinamas šviestuvas 170.00 
  Į krepšelį

Rodoma 1–16 iš 30

Pakabinami šviestuvai –  lemianti namų interjero detalė

Kabantys vidaus šviestuvai yra svarbus namų atmosferą formuojantis dizaino elementas, lemiantis gyvenimui patogų šviesos srautą, vizualinį estetinį pasitenkinimą, o taip pat neapčiuopčiamą, bet jaučiamą emocinį komfortą. Nors egzistuoja daugybė skirtingų šviestuvų tipų, visgi pakabinami šviestuvai – iš mados neišeinanti ir vis naujas formas įkūnijanti klasika. Pakabinamas namų apšvietimas tinka visose erdvėse: svetainėje, virtuvėje, valgomajame, o taip pat praverčia miegamajame ir vaikų kambariuose. Pasirinkę įdomų, gerą emociją skleidžiantį šviestuvą, susikurkite akiai malonų kasdienį patyrimą. Skirtingų dydžių, raštų ir formų kabantys šviestuvai suteikia galimybę susikurti derinį, organiškai atitinkantį konkrečios erdvės poreikius. Įvertinę apšviesti norimą plotą, pažvelkite kūrybingai: gal verta išmėginti ne vieną gaubtą, o dviejų ar trijų giminingų pakabinamų šviestuvų kompoziciją?

Didelio skersmens (iki 100 cm) mediniai šviestuvai ar jų kompozicijos puikiai tinka didelėse erdvėse, kuriose šviestuvas gali išsiskleisti ne tik kaip centrinė apšvietimo priemonė, bet ir kaip šviečiantis erdvinis meno kūrinys. Mažesni pakabinami šviestuvai puikiai apšviečia nedidelius kambarius nesumažindami jų erdvės. EtnoDesign kolekcijoje galite rasti lakoniškų formų, prabangių medienos tekstūrų, o taip pat ažūru dekoruotų medinių šviestuvų, pasižyminčių savo autentiškumu, moderniai interpretuotais etniniais raštais ir natūralumo pojūčiu.

Pakabinami mediniai šviestuvai – kelias į savito stiliaus namus

Jei erdvė yra didelė ir lubos yra aukštos, geriausias pasirinkimas – dideli, ažūriniais raštais dekoruoti mediniai šviestuvai, kurie atkreips dėmesį ir užtikrins savitą namų stilių. EtnoDesign unikalių raštų bei įvairių medienos lukšto spalvų pakabinami vidaus šviestuvai gali būti priderinti ir prie kambario baldų, sukuriant vieningą interjerą. Šių medinių šviestuvų pasirinkimo galimybės suteikia neribotą stiliaus laisvę ir užtikrina, jog Jūsų būsto interjeras bus unikalus, vientisas ir malonus akiai.

Kaip išsirinkti vidaus pakabinamas lempas?

 1. Įvertinkite santykį tarp kambario dydžio, lubų aukščio ir šviestuvo formos bei jo skleidžiamo šviesos srauto, nuo jo priklausys kokio dydžio pakabinamas šviestuvas yra Jums reikalingas.
 2. Nuspręskite, kokios spalvos, formos ir raštų šviestuvai geriausiai papildys erdvę.
 3. Apgalvokite vidaus apšvietimo intesyvumą. Pagal tai išsirinkite reikiamo galingumo ir spalvinės temperatūros LED lemputes.
 4. Nepamirškite, jog pakabinami šviestuvai gali būti derinami tarpusavyje, sukuriant įdomią šviestuvų kompoziciją vieno arba skirtingų aukščių kompozicijoje.

Svetainės ir virtuvės šviestuvai jaukiai atmosferai kurti

Yra dvi esminės namų erdvės, kuriose žmonės praleidžia didžiąją aktyvaus laiko dalį savo namuose – svetainė ir virtuvė. Natūralu, kad čia prireikia geriausio apšvietimo. Pakabinami šviestuvai šiose namų vietose tuo pačiu tampa vienais iš svarbiausių stiliaus ir dėmesio faktorių. Nuo jų priklauso bendra namų nuotaika ir jaukumas, o taip pat gyvenimiškas malonumas leisti laiką namuose. Tad rinkdamiesi svetainės bei virtuvės apšvietimą, pajauskite, ko tikitės iš šviesos ir erdvės dueto. Jauki šviesa tiesiai virš valgomojo stalo gali tapti esminiu impulsu susiburti visiems drauge maloniam bendravimui. O ko norėtumėte Jūs?

Miegamojo mediniai šviestuvai – ramybės ir poilsio oazei

Kuriant miegamojo atmosferą, ypatingai svarbu šiltas ir ramus šio kambario apšvietimas. Pakabinamų lempų šviesa neturėtų būti intensyvi ir akinanti. Centrinę šviesą skleidžiantys pakabinami šviestuvai dažniausiai kabinami kambario centre. Nuo šviestuvo iki lovos reiktų išlaikyti ne mažesnį nei 1,5 metro atstumą. Patogu reguliuoti šviesos srautą, kai šalia lovos dega naktinės lempelės, tinkamos ir skaitymui. Vietoje įprastų stalinių lempų galima rinktis kūrybingą sprendimą – tarpusavyje derantys mažesnio dyžio pakabinamų šviestuvų gaubtai tinka ir abipus lovos. Būtent jie gali tapti charakteringa Jūsų miegamojo interjero detale.

Vaikų kambario šviestuvai su autentiškais pasakų veikėjais

Mediniai pakabinami šviestuvai vaikų kambaryje atspindi natūralumą, o taip pat gali tapti kūrybingumo ugdymo priemone: gaubtą galima lengvai dekoruoti medinėmis EtnoDesign pasakų veikėjų figūrėlėmis – rūtusėliais. Jie prilipdomi su specialiais dvipusiais magnetukais, tad kompozicijos yra lengvai keičiamos ir atnaujinamos. Susikurkite ant šviestuvo pasaką, kuri kiekvieną vakarą gali būti vis kitokia!